باربری پونک حمل بار و حمل اثاثیه منزل با بهترین کادر در تهران | اتوبار پونک

باربری پونک ( یکی از شعبات شرکت باربری ونک ) در محدوده پونک تهران با استفاده بهترین و خوش اخلاق ترین کادر در حوزه باربری و اتوبار پونک بهترین خدمات : بسته بندی لوازم منزل ، حمل بار ، حمل اثاثیه منزل ، اسباب کشی ، حمل بار به صورت VIP  و… را به صورت شبانه روزی و ۲۴ ساعته در تهران ارائه می کند .

شماره تماس باربری پونک در تهران :

برای تماس با باربری پونک می توانید از شماره های زیر استفاده بکنید ، اگر با تلفن همراه وارد سایت باربری شده اید می توانید شماره های زیر را لمس بکنید و به راحتی با باربری و اتوبار پونک تماس بگیرید .

۰۲۱-۲۲۸۸۵۱۴۶ | ۰۲۱-۸۸۰۳۶۶۵۴
۰۲۱-۸۸۰۶۰۰۰۲ | ۰۲۱-۸۸۰۵۳۶۸۳

شماره تماس اتوبار و باربری ونک در تهران

شماره تماس اتوبار و باربری ونک در تهران

با استفاده از شماره های بالا می توانید با باربری و حمل بار پونک تماس بگیرید و یا از امکان مشاوره رایگان باربری پونک استفاده بکنید و سوالات و مشکلات خود را در زمینه باربری و بسته بندی لوازم از مشاوران پونک بار بپرسید و مشاوران و همکاران ما شما را راهنمایی خواهند کرد .

باربری پونک

باربری پونک یکی از شعباتی است که زیر نظر شرکت باربری ونک فعالیت می کند و باربری و اتوبار پونک در محدوده پونک تهران بهترین خدمات را به همشهریان عزیز عرضه می کند و برای بهره مندی از این خدمات کافی است که با شماره های باربری پونک تماس بگیرید . باربری پونک با استفاده از بهترین کادر و بهترین تجهیزات روز دنیا سعی دارد بهترین خدمات را در حوزه باربری و اتوبار را به شما همشهریان عزیز ارائه بکند .

باربری پونک با سابقه ای طولانی و در زمینه بسته بندی لوازم منزل ، حمل بار ، حمل اثاثیه منزل ، اسباب کشی در تهران تجربیات فراوانی دارد و در طی این سال ها سعی کرده است مشتری مداری را سرلوحه کار خود قرار بدهید . باربری و اتوبار پونک تقریباً همه نوع خدماتی را در حوزه باربری و اتوبار ارائه می کند که در ادامه با این خدمات بیش تر آشنا خواهید شد .

شماره تماس باربری ونک | اتوبار ونک

شماره تماس باربری ونک | اتوبار ونک

شعبه باربری فردوسی

خدمات باربری پونک تهران

خدمات و سرویس هایی که در زیر می بینید تعدادی از خدماتی است که توسط باربری پونک در محدوده پونک تهران به شما همشهریان عزیز ارائه می شود و به هر کدام از ان خدمات که نیاز داشتید کافی است که با شماره های باربری پونک تماس بگیرید تا همکاران ما در شرکت باربری در سریع ترین زمان به شما خدمت رسانی بکنند .

 1. بیمه کردن وسایل شما برای جلوگیری از خسارات احتمالی
 2. باربری شبانه روزی به صورت ۲۴ ساعته حتی در ایام تعطیل
 3. بسته بندی تخصصی و دقیق با جدید ترین ابزار روز دنیا
 4. حمل اثاثیه منزل به شهرستان و تمام نقاط ایران
 5. استفاده از پرسنل کاری و خوش اخلاق
 6. حمل انواع بار های کوچک و بزرگ به همه جای ایران
 7. خدمت رسانی در کم ترین زمان
 8. بسته بندی لوازم بزرگ مانند : پیانو ، ساید بای ساید ، گاو صندق ، کمد
 9. بسته بندی ویژه لباس و وسایل شخصی
 10. کارتن رگال دار (رگال داره – مشابه یک کمد کوچک که ۱۲ دست لباس مجلسی و کت و شلوار)
 11. ساک رختخواب ( ۳لایه – حاوی پشم شیشه – زیپ دار)
 12. کــــارتـــون هـــای ضــخــیــم و چـــنـد لایـــه ( یـک لایــه و چــــنــد لایـــه )
 13. استفاده از کارتن ۵ لایه با مقاومت بالا و با اندازه ای ۲ برابر کارتن موز
 14. وکیوم بزرگ ۹۰متری شامل بابل رپ ( فوم ضربه گیر ) – استرج رپ ( سلفون )

تعرفه باربری و اتوبار پونک در تهران

همه کرایه هایی که باربری و اتوبار پونک از شما مشتریان عزیز دریافت می کند همه براساس نرخ مصوب اتحادیه می باشد و همه تلاش ما در مجموعه بزرگ باربری پونک در طی این سال ها کسب رضایت شما مشتریان عزیز بوده است و مطمئن باشید که یکی از منصف ترین و بهترین باربری تهران هستیم که در زمنیه حمل بار و بسته بندی لوازم منزل کار می کنیم .

تبلیغ : از شعبه باربری الهیه دیدن فرمایید !!!!

خلاصه
نوع سرویس
باربری و حمل اثاثیه منزل
Provider Name
باربری پونک,
تهرام - محله پونک, Telephone No.02122885146
منطقه
تهران - محله پونک
توضیحات
باربری پونک در محدوده پونک تهران با استفاده بهترین و خوش اخلاق ترین کادر در حوزه باربری و اتوبار پونک بهترین خدمات : بسته بندی لوازم منزل ، حمل بار ، حمل اثاثیه منزل
پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :