باربری فردوسی حمل بار شهری و بسته بندی لوازم منزل | اتوبار فردوسی

باربری فردوسی ( یکی از مناطق باربری تحت پوشش باربری ونک ) در خیابان فردوسی تهران آماده حمل بار و حمل اثاثیه منزل به صورت شبانه روزی و ۲۴ ساعته می باشد و برای سفارش خدمات باربری و اتوبار کافی است که با شماره های باربری فردوسی تماس بگیرید .

شماره باربری فردوسی جهت سفارش باربری و اتوبار :  ۲۲۸۸۵۱۴۶-۰۲۱

باربری فردوسی

اتوبار فردوسی یکی از مناطقی است زیر نظر شرکت باربری ونک فعالیت می کند و به صورت ۲۴ ساعته حتی در روزهای تعطیل به همشهریانی که در خیابان فردوسی و مناطق اطراف زندگی می کنند خدمت رسانی می کند . خدمات باربری و اتوبار فردوسی متنوع است که در ادامه با آن ها آشنا می شوید .

باربری فردوسی با بیش از ۲۰ سال سابقه در امر باربری و اتوبار به شما خدمت رسانی می کند و با استفاده از جدیدترین ابزار روز دنیا و بهترین افراد اماده خدمت رسانی به شماست و این شرکت باربری در محدوده فردوسی همه تلاش خود را برای کسب رضایت شما انجام می دهد و برای کسب رضایت شما بهترین خدمات را ارائه می کند .

شماره تماس باربری ونک | اتوبار ونک

شماره تماس باربری ونک | اتوبار ونک

شعبه باربری آفریقا

خدمات باربری فردوسی در تهران :

 1. بیمه کردن تمام وسایل شما به جهت جلوگیری از خسارات احتمالی
 2. بسته بندی لوازم بزرگ مانند : گاو صندق ، کمد ، پیانو ، ساید بای ساید ، مبلمان
 3. بسته بندی لوازم منزل و وسایل اداری و شرکتی
 4. حمل اثاثیه منزل به شهرستان ها
 5. حمل پیانو ، گاوصندوق ، ساید بای ساید و وسایل بزرگ
 6. کارتن رگال دار (رگال داره – مشابه یک کمد کوچک که ۱۲ دست لباس مجلسی و کت و شلوار)
 7. ساک رختخواب ( ۳لایه – حاوی پشم شیشه – زیپ دار)
 8. متخصص در حمل بار ، حمل اثاثیه منزل و حمل اثاثیه شرکت ها و اداره ها
 9. وکیوم بزرگ ۹۰متری شامل بابل رپ ( فوم ضربه گیر ) – استرج رپ ( سلفون )
 10. بسته بندی ویژه لباس و وسایل شخصی
 11. دارای بهترین و جدیدترین ابزار جهت در باربری فردوسی

در لیست بالا خدمات شرکت باربری فردوسی را مشاهده می کنید که خدمات متنوعی را با استفاده از بهترین ابزار روز دنیا و به وسیله افراد مجربو وظیفه شناس ارائه می کند و برای سفارش هر کدام از خدمات بالا کافی است که با شماره های باربری قردوسی تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید .

تعرفه های باربری فردوسی :

همه تعرفه ها و کرایه های باربری فردوسی براساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه می شود و همه تلاش ما در اتوبار فردوسی کسب رضایت تک تک مشتریانمان است و برای رسیدن این هدف بهترین خدما ترا به شما ارائه می کنیم تا رضایت شما را کسب بکنیم .

حمل بار مطئمن و تضمینی با باربری فردوسی :

زمانی که نیاز به باربری و حمل بار دارید یکی از مهم ترین کار ها انتخاب یک شرکت باربری و اتوبار وظیفه شناس و متخصص می باشد که بتواند خواسته های شما را به خوبی انجام دهد و شما دیگر جای نگرانی از بابت حمل لوازم منزل و یا وسایل اداری نداشته باشید ، همه این ها به انتخاب شما بر می گردد .

باربری فردوسی یکی از مطمئن ترین باربری های تهران است که زیر نظر اتحادیه فعالیت می کند و بهترین خدمات را در سریع ترین زمان به شما عرضه می کند و برای استفاده از این خدمات کافی است با شماره هایی که در ادامه هستند تماس بگیرید و سفارش باربری خود را ثبت بکنید تا همکاران ما در سریع ترین زمان در محل حاضر شوند .

شماره تماس اتوبار و باربری ونک در تهران

شماره تماس اتوبار و باربری ونک در تهران

آشنایی بیشتر با خیابان فردوسی تهران :

خیابان فردوسی که در دوران قاجار خیابان علاءالدوله نامیده می شد یکی از خیابان‌های قدیمی شمالی-جنوبی تهران است . این خیابان از میدان توپخانه آغاز شده و پس از گذر از چهارراه اسلامبول به میدان فردوسی در شمال منتهی می‌شود.

در دوره ی قاجاریه این خیابان به دلیل وجود باغی متعلق به الله قلی خان ایلخانی (معروف به حاجی ایلخانی) در آن خیابان باغ ایلخانی نیز خوانده می شده است. سفارتخانه های آلمان، انگلستان و ترکیه، ساختمان های مرکزی بانک ملی ایران و بانک سپه، و چند موزه (موزه جواهرات ملی، موزه سکه بانک سپه) در این خیابان قرار دارند. نخستین «دپارتمنت استور» ایران ، فروشگاه فردوسی، نیز در این خیابان آغاز به کار کرد.

شعبه کوهسار

خلاصه
نوع سرویس
باربری و حمل اثاثیه منزل
Provider Name
باربری فردوسی,
تهران - خیابان فردوسی, Telephone No.02122885146
منطقه
باربری محدوده فردوسی
توضیحات
باربری فردوسی در خیابان فردوسی تهران آماده حمل بار و حمل اثاثیه منزل به صورت شبانه روزی و 24 ساعته می باشد و برای سفارش خدمات باربری و اتوبار کافی
پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :