باربری مولوی در خیابان مولوی تهران - تلفن باربری: 22885146 | اتوبار مولوی

باربری مولوی ( یکی از شعبات شرک باربری و اتوبار ونک ) در خیابان و محدوده مولوی تهران فعایت می کند و همه نوع خدماتی را از قبیل باربری و اتوبار مانند : حمل بار ، حمل اثاثیه منزل ، حمل بار به شهرستان ، بسته بندی لوازم منزل ، حمل بار شهری و … به صورت باربری شبانه روزی و ۲۴ ساعته ارائه می کند .

شماره تماس باربری مولوی تهران :

برای تماس با باربری مولوی کافی است که با شماره های باربری و اتوبار مولوی تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید ، برای تماس راحت تر کافی است که شماره های زیر را لمس کنید و به راحتی با باربری مولوی تماس بگیرید :

۰۲۱-۲۲۸۸۵۱۴۶ | ۰۲۱-۸۸۰۳۶۶۵۴
۰۲۱-۸۸۰۶۰۰۰۲ | ۰۲۱-۸۸۰۵۳۶۸۳

باربری مولوی

باربری مولوی یکی از شعبات شرکت باربری ونک بار در تهران می باشد که در منطقه و محدوده مولوی تهران فعالیت می کند و همه نوع باری را می تواند جا به جا نماید و همه نو خدماتی را هم در این منطقه با مشتریان خود عرضه می کند و یکی از بهترین و ارزان ترین باربری در مولوی می باشد زیر نظر اتحادیه فعالیت می کند .

باربری واتوبار مولوی با سابقه ای طولانی و درخشان در حوزه حمل بار و اتوبار با استفاده بهترین تجهیزات روز دنیا و بهترین افراد ، سعی دارد بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه بکند و برای رسیدن به این هدف تمام تلاش خود را انجام می دهد . باربری مولوی از ۰ تا ۱۰۰ حمل اثاثیه و اسباب کشی در کنار شما است و خدمات گوناگون و زیادی را ارائه می کند که در ادامه با خدمات باربری مولوی تهران آشنا خواهید شد .

شماره تماس باربری ونک | اتوبار ونک

شماره تماس باربری ونک | اتوبار ونک

خدمات باربری مولوی تهران

همه خدمات و سرویس هایی که باربری و اتوبار مولوی ارائه می کند را در زیر می بینید و به هر کدام از این خدمات که نیاز داشتید کافی است که یک بار با شماره های باربری مولوی تماس بگیرید و سفارش خود را بدهید تا همکاران مجرب و آموزش دیده ما در سریع ترین زمان در محل حاضر شوند و به شما خدمت رسانی بکنند .

 1. بیمه کردن وسایل شما برای جلوگیری از خسارات احتمالی
 2. باربری شبانه روزی به صورت ۲۴ ساعته حتی در ایام تعطیل
 3. بسته بندی تخصصی و دقیق با جدید ترین ابزار روز دنیا
 4. بسته بندی لوازم بزرگ مانند : پیانو ، ساید بای ساید ، گاو صندق ، کمد
 5. بسته بندی ویژه لباس و وسایل شخصی
 6. کارتن رگال دار (رگال داره – مشابه یک کمد کوچک که ۱۲ دست لباس مجلسی و کت و شلوار)
 7. ساک رختخواب ( ۳لایه – حاوی پشم شیشه – زیپ دار)
 8. کــــارتـــون هـــای ضــخــیــم و چـــنـد لایـــه ( یـک لایــه و چــــنــد لایـــه )
 9. حمل اثاثیه منزل به شهرستان و تمام نقاط ایران
 10. استفاده از پرسنل کاری و خوش اخلاق
 11. حمل انواع بار های کوچک و بزرگ به همه جای ایران
 12. خدمت رسانی در کم ترین زمان
 13. استفاده از کارتن ۵ لایه با مقاومت بالا و با اندازه ای ۲ برابر کارتن موز
 14. وکیوم بزرگ ۹۰متری شامل بابل رپ ( فوم ضربه گیر ) – استرج رپ ( سلفون )

برای سفارش خدمات باربری مولوی کافی است که با شماره های زیر تماس بگیرید و سفارش خود را به همکاران ما در باربری مولوی بدهید تا همکاران ما در سریع ترین زمان در محل مورد نظر حضور یابند و به شما خدمت رسانی بکنند هم چنین از شماره های باربری مولوی می توانید استفاده بکنید و از همکاران ما مشاوره بگیرید و هر سوالی که در زمینه باربری و اتوبار دارید را از همکاران ما بپرسید و اطلاعات خود را بالا ببرید :

شماره تماس اتوبار و باربری ونک در تهران

شماره تماس اتوبار و باربری ونک در تهران

آشنایی با خیابان مولوی تهران

خیابان مولوی یکی از قدیمی ترین خیابان های تهران می باشد که ساخت آن به دوره ناصرالدین شاه برمی گردد . این خیابان مولوی دارای مراکز مهمی مثل : بازار مولوی ، بازار پارچه فروش ها ، کلیسای طاطاووس ، بازار خرید وفروش انواع حیوانات است .  این خیابان در سال ۱۲۸۴ در دوره ناصر الدین شاه ساخته شده است .  نام قدیمی خیابان مولوی به اسم خیابان اسماعیل بزاز نام داشته است .

باربری در خیابان مولوی تهران با استفاده از بهترین ابزار و بهترین افراد از خدمات باربری مولوی تهران است .

ارزان ترین باربری مولوی

باربری مولوی تهران یکی از ارزان ترین باربری ها است که در کنار ان بهترین خدمات را به شما ارائه می کند . باربری ارزان مولوی در محدوده خیابان مولوی تهران سعی دارد بهترین خدمات را در کنار بهترین قیمت به شما عرضه بکند .

باربری مولوی را انتخاب کنید مطمئن باشید که پشیمان نخواهید شد و دلایل ما به صورت زیر است :

 • باربری باربری مولوی دارای پرسنل و کارگران مجرب ، ورزیده و خوش اخلاق  است
 • ماشین های حمل بار و حمل اثاثیه منزل باربری مولوی همگی مجهز به تجهیزات روز دنیا می باشند .
 • یکی از مطمئن ترین باربری های تهران است که زیر نظر اتحادیه فعالیت می کند و دارای مجوز است .
 • ارائه قیمت های مشتری پسند و رضایت بخش برای حمل با و اثاث کشی
 • حمل بار تضمینی و سریع و سالم رساندن وسایل به مقصد مد نظرتان بدون وارد شدن خسارتی

بسته بندی لوازم در باربری مولوی

باربری مولوی تهران آماده است که وسایل شما را به بهترین شکل ممکن بسته بندی بکند ، برای بسته بندی از وسایل به روز دنیا استفاده می کنیم ، شما می توانید جاب هب جایی وسایل و لوازم محیط کار خود را به باربری مولوی بسپارید تا در سریع ترین زمان و بدون شلوغی وسایل شما را به محل مقصد جا به جا نمایید .

برای بسته بندی از لوازم استاندارد استاده می کنیم و قیمت بسته بندی لوازم را هم بسیار مناسب در نظر گرفته ایم که می توانید برای مطلع شدن از قیمت بسته بندی لوازم در منطقه مولوی تهران با شماره های باربری و اتوبار مولوی تماس بگیرید و قیمت را از همکاران ما بپرسید .

از لحظه بسته بندی تا چیدمان تک تک لوازم در محل مقصد در کنار شما هستیم . باربری مولوی یکی از مطمئن ترین باربری هاست که زیر نظر اتحادیه بهترین قیمت باربری مولوی را به شما ارائه می کند . باربری مولوی یک باربری در خیابان مولوی است که همه مناطق اطراف مولوی را نیز پوشش می دهد  و به همه همشهریان عزیز خدمت رسانی می کند .

از شعبه باربری شوش نیز دیدن فرمایید .

 

خلاصه
نوع سرویس
باربری و حمل اثاثیه منزل
Provider Name
باربری مولوی,
تهران - خیابان مولوی , Telephone No.02122885146
منطقه
تهران -خیابان مولوی
توضیحات
باربری مولوی در خیابان و محدوده مولوی تهران فعایت می کند و همه نوع خدماتی را از قبیل باربری و اتوبار مانند : حمل بار ، حمل اثاثیه منزل ، حمل بار به شهرستان ، بسته بندی لوازم منزل ، حمل بار شهری و ... ب
پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :