باربری مولوی در خیابان مولوی تهران - تلفن باربری: 22885146 | اتوبار مولوی

باربری مولوی ( یکی از شعبات شرک باربری و اتوبار ونک ) در خیابان و محدوده مولوی تهران فعایت می کند و همه نوع خدماتی را از قبیل باربری و اتوبار مانند : حمل بار ، حمل اثاثیه منزل ، حمل بار به شهرستان ، بسته بندی لوازم منزل ، حمل بار شهری و … به صورت باربری شبانه روزی و ۲۴ ساعته ارائه می کند .

شماره تماس باربری مولوی تهران :

برای تماس با باربری مولوی کافی است که با شماره های باربری و اتوبار مولوی تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید ، برای تماس راحت تر کافی است که شماره های زیر را لمس کنید و به راحتی با باربری مولوی تماس بگیرید :

۰۲۱-۲۲۸۸۵۱۴۶ | ۰۲۱-۸۸۰۳۶۶۵۴
۰۲۱-۸۸۰۶۰۰۰۲ | ۰۲۱-۸۸۰۵۳۶۸۳

باربری مولوی

باربری مولوی یکی از شعبات شرکت باربری ونک بار در تهران می باشد که در منطقه و محدوده مولوی تهران فعالیت می کند و همه نوع باری را می تواند جا به جا نماید و همه نو خدماتی را هم در این منطقه با مشتریان خود عرضه می کند و یکی از بهترین و ارزان ترین باربری در مولوی می باشد زیر نظر اتحادیه فعالیت می کند .

باربری واتوبار مولوی با سابقه ای طولانی و درخشان در حوزه حمل بار و اتوبار با استفاده بهترین تجهیزات روز دنیا و بهترین افراد ، سعی دارد بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه بکند و برای رسیدن به این هدف تمام تلاش خود را انجام می دهد . باربری مولوی از ۰ تا ۱۰۰ حمل اثاثیه و اسباب کشی در کنار شما است و خدمات گوناگون و زیادی را ارائه می کند که در ادامه با خدمات باربری مولوی تهران آشنا خواهید شد .

شماره تماس باربری ونک | اتوبار ونک

شماره تماس باربری ونک | اتوبار ونک

خدمات باربری مولوی تهران

همه خدمات و سرویس هایی که باربری و اتوبار مولوی ارائه می کند را در زیر می بینید و به هر کدام از این خدمات که نیاز داشتید کافی است که یک بار با شماره های باربری مولوی تماس بگیرید و سفارش خود را بدهید تا همکاران مجرب و آموزش دیده ما در سریع ترین زمان در محل حاضر شوند و به شما خدمت رسانی بکنند .

 1. بیمه کردن وسایل شما برای جلوگیری از خسارات احتمالی
 2. باربری شبانه روزی به صورت ۲۴ ساعته حتی در ایام تعطیل
 3. بسته بندی تخصصی و دقیق با جدید ترین ابزار روز دنیا
 4. بسته بندی لوازم بزرگ مانند : پیانو ، ساید بای ساید ، گاو صندق ، کمد
 5. بسته بندی ویژه لباس و وسایل شخصی
 6. کارتن رگال دار (رگال داره – مشابه یک کمد کوچک که ۱۲ دست لباس مجلسی و کت و شلوار)
 7. ساک رختخواب ( ۳لایه – حاوی پشم شیشه – زیپ دار)
 8. کــــارتـــون هـــای ضــخــیــم و چـــنـد لایـــه ( یـک لایــه و چــــنــد لایـــه )
 9. حمل اثاثیه منزل به شهرستان و تمام نقاط ایران
 10. استفاده از پرسنل کاری و خوش اخلاق
 11. حمل انواع بار های کوچک و بزرگ به همه جای ایران
 12. خدمت رسانی در کم ترین زمان
 13. استفاده از کارتن ۵ لایه با مقاومت بالا و با اندازه ای ۲ برابر کارتن موز
 14. وکیوم بزرگ ۹۰متری شامل بابل رپ ( فوم ضربه گیر ) – استرج رپ ( سلفون )

برای سفارش خدمات باربری مولوی کافی است که با شماره های زیر تماس بگیرید و سفارش خود را به همکاران ما در باربری مولوی بدهید تا همکاران ما در سریع ترین زمان در محل مورد نظر حضور یابند و به شما خدمت رسانی بکنند هم چنین از شماره های باربری مولوی می توانید استفاده بکنید و از همکاران ما مشاوره بگیرید و هر سوالی که در زمینه باربری و اتوبار دارید را از همکاران ما بپرسید و اطلاعات خود را بالا ببرید :

شماره تماس اتوبار و باربری ونک در تهران

شماره تماس اتوبار و باربری ونک در تهران

آشنایی با خیابان مولوی تهران

خیابان مولوی یکی از قدیمی ترین خیابان های تهران می باشد که ساخت آن به دوره ناصرالدین شاه برمی گردد . این خیابان مولوی دارای مراکز مهمی مثل : بازار مولوی ، بازار پارچه فروش ها ، کلیسای طاطاووس ، بازار خرید وفروش انواع حیوانات است .  این خیابان در سال ۱۲۸۴ در دوره ناصر الدین شاه ساخته شده است .  نام قدیمی خیابان مولوی به اسم خیابان اسماعیل بزاز نام داشته است .

خلاصه
رای بازدید کنندگان
۵ based on 3 votes
نوع سرویس
باربری و حمل اثاثیه منزل
Provider Name
باربری مولوی,
تهران - خیابان مولوی , Telephone No.02122885146
منطقه
تهران -خیابان مولوی
توضیحات
باربری مولوی در خیابان و محدوده مولوی تهران فعایت می کند و همه نوع خدماتی را از قبیل باربری و اتوبار مانند : حمل بار ، حمل اثاثیه منزل ، حمل بار به شهرستان ، بسته بندی لوازم منزل ، حمل بار شهری و ... ب
پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :