باربری ارزان و حمل بار ارزان قیمت تهران - تلفن : 88060002 | اتوبار ارزان قیمت

باربری ارزان در تهران شرکت باربری ونک بار با استفاده از تجهیزات به روز خود همه وسایل شما را بسته بندی می کند تا هیچ صدمه ای نبینند و از رنگ پریدگی آن ها جلوگیری می کند . باربری ارزان قیمت ونک بار زیر نظر اتحادیه کار می کند و یکی از مطمئن ترین و ارزان ترین باربری ها می باشد که به صورت باربری شبانه روزی در تهران فعالیت می کند .

شماره باربری ارزان قیمت ونک بار :

برای تماس با باربری ارزان قیمت ونک بار کافی است که شماره های زیر را لمس کنید تا شماره ها گرفته شود :

۰۲۱-۸۸۰۳۶۶۵۴
۰۲۱-۸۸۰۶۰۰۰۲

باربری ارزان قیمت

باربری ارزان ونک بار در تهران بهترین کمترین قیمت باربری را ارائه می کند تا در این شرایط اقتصادی مشتریان عزیز ونک بار هم با مشکل مواجه نشوند و یک باربری و اتوبار خوبی داشته باشند و بهترین خدمات باربری را با توجه به سابقه ۲۰ ساله ای که در این حوزه دارد ارائه می کند و دارای انواع ماشین های حمل بار از جمله : کامیون ، کامیونت ، خاور ، نیسان ، وانت بار می باشد که به صورت ۲۴ ساعته در همه ایام هفته به شما خدمت رسانی می کنند .

باربری ارزان ونک بار هر نوع خدماتی از قبیل : حمل بار ، حمل بار از تهران به شهرستان ، وانت بار ارزان ، بسته بندی لوازم در خانه مشتری ، اسباب کشی ، حمل اثاثیه منزل ، حمل لوازم اداری و شرکتی و … را انجام می دهد و به هرکدام از این خدمات که نیاز داشتید کافی است که با شماره های باربری ارزان قیمت ونک بار تماس بگیرید و سفارش خود را بدهید تا همکاران وظبفه شناس ما در سریع ترین زمان در محل حاضر شوند وبه شما خدمت رسانی بکنند .

شماره تماس باربری ونک | اتوبار ونک

شماره تماس باربری ونک | اتوبار ونک

بهترین باربری ارزان تهران

ما در ونک بار بهترین خدمات را به شما ارائه می کنیم و در اسباب کشی گوشه های وسایل چوبی ومبلمان را به خوبی می پوشانیم تا در حین اسباب کشی هیچ صدمه ای به آن ها وارد نشود و یکی از خدمات ویژه باربری ما بسته بندی وسایل با استفاده از جدیدترین وسایل بسته بندی مثل :  کارتن رگال دار (رگال داره – مشابه یک کمد کوچک که ۱۲ دست لباس مجلسی و کت و شلوار) ، ساک رختخواب ( ۳لایه – حاوی پشم شیشه – زیپ دار) ، وکیوم بزرگ ۹۰متری شامل بابل رپ ( فوم ضربه گیر ) کار بسته بندی لوازم منزل را برای حمل اثاثیه انجام می دهیم .

اگر پیانو و یا وسایل بزرگ تر دیگری هم داشته باشید ما در باربری و اتوبار ارزان ونک بار آن ها را به صورت کاملاً حرفه بسته بندی می کنیم و ان ها را به محل مورد نظر حمل می کنیم . ما وسایل آشپزخانه و وسایل شکستنی را به روش کاملاً جدید بسته بندی می کنیم و روی هر کدام از بسته بندی ها را یادداشت می کنیم تا هیچ ایرادی در حین حمل اثاثیه و چیدمان پیش نیایید و کارگران و همکاران ما بفهمند این وسایل شکستنی است و مواظب باشند  .

شماره تماس باربری ارزان قیمت

برای تماس باربری و اتوبار ونک بار در تهران کافی است که با شماره های زیر تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید و یا از مشاوره رایگان ونک بار استفاده بکنید و سوالات خود را از طریق این شماره باربری ارزان بپرسید و اطلاعات خود را در خصوص اسباب کشی و حمل بار بالا ببرید :

شماره تماس اتوبار و باربری ونک در تهران

شماره تماس اتوبار و باربری ونک در تهران

نکات ضروری در مورد اسباب کشی

اگر شما مشتریان عزیز ونک بار هم این روزها خود را برای حمل اثاثیه منزل و اسباب کشی آماده می کنید بهتر است که این توصیه ها را جدی بگیرید و از انه استفاده کنید تا در حین اثاث کشی و بعد از اثاث کشی با مشکل مواجه نشوید . حمل اثاثیه منزل از یک جا به مکان دیگر و  اسباب کشی یک شوک برای خانوم های خانه دار است که به هر حال بار اصلی این نقل مکان واساب کشی به عهده خانم هاست  است . اولین کاری که باید انجام دهید این است که یک شرکت باربری مطمئن و معتبری را برای اسباب کشی انتخاب بکنید .

چه وسایلی برای اسباب کشی نیاز دارید : برای اسباب کشی از یک خانه به منزل دیگر شما باید پیش از آغاز اثاث کشی وسایلی را خریداری کنید یا اماده کنید که به صورت زیر لیست کرده ایم :

  • جعبه ها و کارتن هایی با ابعاد مختلف
  • مقدار زیادی طناب های محکم و ضخیم
  • مقداری روزنامه باطله برای حفاظت از اشیای شکستنی و مهم
  • نوار چسب پهن برای بستن کارتن ها و جعبه ها
  • ماژیک های سر پهن برای نوشتن روی کارتن ها

شما می توانید کارتن ها را به صورت آماده و نو بخرید یا با سر زدن به سوپر مارکت ها و فروشگاه های محل زندگیتان مقداری از کارتن های اضافی ان ها را بگیرید . با این کار در هزینه های اسباب کشی هم صرفه جویی کرده اید .

بسته بندی وسایل شکستنی و قیمتی

هر قدر وسایل و ظروف شکستنی را با دقت بیش تری بسته بندی کنید در مقصد با خیال راحتری آن ها را باز خواهید کرد و سالم خواهند ماند و دچار شکستگی و یا رنگ پریدگی نمی شوند و هم چنین پیدا کردن وسایل هم راحت تر خواهد بود . بهتر است لوازم شکستنی را در جعبه های اصلی خودشان که دارای حفاظ هایی است قرار دهید. اگر این جعبه ها را دور ریخته اید وسایل شکستنی را در روزنامه یا پارچه یا پلاستیک های حباب دار بپیچید و درون یک کارتن سالم و محکم بسته بندی کنید .

روی هر جعبه پس از اتمام کار بسته بندی برچسبی حاوی فهرست وسایل و لوازم داخل ان بچسبانید و در صورتی که اجناس داخل ان شکستنی است با ماژیک قرمز کلمه شکستنی را بنویسید .

باربری ارزان ونک بار تهران

ونک بار اتوبار ارزان قیمت یکی به صورت ۲۴ ساعته حتی در روزهای تعطیل به همشهریان تهرانی در همه مناطق و خیابان های تهران خدمت رسانی می کند . خدمات ونک بار متنوع است که در ادامه با آن ها آشنا می شوید .

ونک بار ارزان با بیش از ۲۰ سال سابقه در امر باربری و اتوبار به شما خدمت رسانی می کند و با استفاده از جدیدترین ابزار روز دنیا و بهترین افراد اماده خدمت رسانی به شماست و این شرکت باربری در تهران همه تلاش خود را برای کسب رضایت شما انجام می دهد و برای کسب رضایت شما بهترین خدمات را ارائه می کند .

باربری ارزان قیمت ونک بار

باربری ارزان قیمت ونک بار

اتوبار ارزان قیمت و دغدغه شهروندان

با زیاد شدن و توسعه مکان ها و خیابان های شهری اسباب کشی و حمل بار به یکی از دغدغه ها و مشکلات بیش تر شهروندان تهرانی تبدیل شده حمل اثاثیه منزل و اسباب کشی بدون آسیب رساندن به آن ها و نحوه انجام حمل اثاثیه منزل یکی از پر استرس ترین فعالیت های شهروندان می باشد. تقریبا همه مردم شهری در عمر خود چندین بار اسباب کشی کرده اند . نقل مکان و رفتن به یک خانه دیگر شرکت یا اداره جدید و یا اسباب کشی به یک شهر دیگر با وجود داشتن جذابیت های بالا ، نگرانی ها و ترس های زیادی را در ذهن هم وطنان ایجاد می کند .

نداشتن تخصص لازم در بسته بندی ، حمل و جابه جایی وسایل سنگین و آسیب پذیر و در اختیار نداشین تجهیزات مناسب از اصلی ترین دلایل شهروندان می باشد . اتوبار ارزان ونک بار تهران با در اختیار داشتن تجهیزات تخصصی بسته بندی ، کامیون های ویژه حمل اثاثیه منزل ، کارگران ورزیده ، با تجربه و قابل اعتماد ، در دسترس بودن شعب در کلیه مناطق تهران و قیمت های بسیار ارزان و باور نکردی سعی کرده تا با ارائه خدمات با کیفیت از بار استرس های موجود در اثاث کشی هموطنان بکاهد و خاطره به یاد ماندی و شیرینی از یک جابه جایی در ذهن شما ایجاد نماید.

حمل بار ارزان به شهرستان

یکی دیگر از خدمات و سرویس های باربری ارزان ونک بار حمل بار از تهران به شهرستان می باشد که با کمترین قیمت ممکن همه نوع بار و حمل اثاثیه منزل را از تهران به شهرستان حمل می کنیم و اگر می خواهید به شهرستان اسباب کشی کنید و یا کالایی را به شهرستان ها انتقال دهید باربری ونک بار این آمادگی را دارد تا این کار را انجام دهد با بهترین کیفیت و کمترین قیمت حمل بار ارزان به شهرستان را انجام می دهد . کافی است یک بار امتحان کنید .

نمونه کارهای حمل بار ارزان تهران

در این قیمت شما نمونه کارهای باربری ارزان ونک بار را مشاهده می کنید که در حین بسته بندی لوازم منزل و حمل اثاثیه منزل گرفته شده است و اگر شما هم قصد بسته بندی لوازم و یا اسباب کشی را دارید ولی شرکت باربری خود را انتخاب نکرده اید ما به شما پیشنهاد می کنیم با شرکت باربری اینترنتی ونک بار تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید و اسباب کشی و حمل بار خود را به همکاران خوش اخلاق ما بسپارید :

بسته بندی لوام در منزل

بسته بندی لوام در منزل

بسته بندی لوازم

بسته بندی لوازم

بسته بندی لوازم منزل

بسته بندی لوازم منزل

تبلیغ : از شعبه باربری فردوسی دیدن فرمایید !!!!

خلاصه
نوع سرویس
باربری و حمل اثاثیه منزل
Provider Name
باربری ارزان,
تهران, Telephone No.02188060002
منطقه
تهران
توضیحات
باربری ارزان در تهران شرکت باربری ونک بار با استفاده از تجهیزات به روز خود همه وسایل شما را بسته بندی می کند تا هیچ صدمه ای نبینند و از رنگ پریدگی آن ها جلوگیری می کند . باربری ارزان قیمت ونک
پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :