باربری آفریقا متخصص اسباب کشی و حمل بار - تلفن: 22885146

باربری آفریقا در خیابان آفریقا تهران یکی از منصف ترین و بهترین باربری های شهر تهران می باشد که با کادری مجرب و با استفاده از جدیدترین ابزار به شما همشهریان عزیز خدمت رسانی می کند و باربری و اتوبار آفریقا بهترین قیمت باربری را به شما ارائه می کند .

باربری آفریقا بار دارای ماشین های زیادی است که به صورت شبانه روزی به شما همشهریان عزیز خدمت رسانی می کند و با استفاده از بهترین و به روز ترین ابزار به شما خدمت رسانی می کند و برای سفارش باربری کافیست با شماره های باربری افریقا تماس بگیرید .

شماره باربری آفریقا تهران :

۰۲۱-۲۲۸۸۵۱۴۶  |  ۰۲۱-۸۸۰۶۰۰۰۲

باربری آفریقا خدمت متنوعی را به شما ارائه می کند خدماتی مانند : بسته بندی لوازم خانه ، حمل هر گونه باری ، اتوبار ، حمل بار به شهرستان ، حمل جهیزیه عروس به صورت VIP ، باربری شبانه روزی و … است .

باربری آفریقا یکی از مناطقی است که زیر نظر شرکت حمل بار باربری ونک بار فعالیت می کند ، باربری ونک همه مناطق تهران را پوشش می دهد و در هر جایی از تهران که نیاز به باربری و اتوبار داشتید می توانید با شماره های باربری ونک تماس بگیرید .

شماره تماس باربری ونک | اتوبار ونک

شماره تماس باربری ونک | اتوبار ونک

خدمات و سرویس دهی باربری آفریقا :

 • بیمه کردن تمام وسایل شما به جهت جلوگیری از خسارات احتمالی
 • بسته بندی لوازم بزرگ مانند : گاو صندق ، کمد ، پیانو ، ساید بای ساید ، مبلمان
 • بسته بندی لوازم منزل و وسایل اداری و شرکتی در باربری آفریقا
 • وکیوم بزرگ ۹۰متری شامل بابل رپ ( فوم ضربه گیر ) – استرج رپ ( سلفون )
 • بسته بندی ویژه لباس و وسایل شخصی
 • دارای بهترین و جدیدترین ابزار جهت باربری امیر آباد
 • حمل اثاثیه منزل به شهرستان ها در اتوبار افریقا
 • حمل پیانو ، گاوصندوق ، ساید بای ساید و وسایل بزرگ در اتوبار افریقا
 • کارتن رگال دار (رگال داره – مشابه یک کمد کوچک که ۱۲ دست لباس مجلسی و کت و شلوار)
 • ساک رختخواب ( ۳لایه – حاوی پشم شیشه – زیپ دار)
 • متخصص در حمل بار ، حمل اثاثیه منزل و حمل اثاثیه شرکت ها و اداره ها

خدمات باربری آفریقا خدمات متنوعی است و یکی از بهترین باربری های تهران می باشد که در منطقه آفریقا خدمت رسانی می کند و در خیابان آفریقا یا خیابان نلسون ماندلا که جدیدآ به این نام شناخته می شود بهترین خدمات را به شما ارائه می کند .

حمل بار مطئمن و تضمینی با باربری آفریقا :

زمانی که نیاز به باربری و حمل بار دارید یکی از مهم ترین کار ها انتخاب یک شرکت باربری و اتوبار وظیفه شناس و متخصص می باشد که بتواند خواسته های شما را به خوبی انجام دهد و شما دیگر جای نگرانی از بابت حمل لوازم منزل و یا وسایل اداری نداشته باشید ، همه این ها به انتخاب شما بر می گردد . حمل اثاثیه منزل و اسباب کشی در زمان باربری می تواند باعث این شود که وسایل یا مدارک مهم شما گم یا ناپدید شود و این مسئله می تواند برای شما زجر آور باشد و شما را به مشکل بیاندازد ، از این رو باربری آفریقا برای جلوگیری از ضرر رسیدن به شما با بسته بندی تخصصی لوازم و باربری شبانه روزی حتی در ایام تعطیل مانع از این کار می شود .

شماره مدیر باربری افریقا :

۰۹۱۲۶۳۰۵۰۹۶

شما می توانید با مدیر باربری آفریقا ( آقای ساعدی ) تماس بگیرید و سفارش باربری خود را ثبت کنید و یا انتقاد و پیشنهاد خود را به ایشان اطلاع دهید و از تخفیفات دوره ای ما اطلاع حاصل کنید .

شرکت حمل بار و باربری افریقا

باربری و اتوبار افریقا یکی از بهترین و منصف ترین باربری های تهران می باشد که به صورت شبانه روزی در خیابان نلسون ماندلا که قبلاً خیابان افریقا نام داشت فعالیت می کند و همه نوع خدماتی را به شما همشهریان تهرانی ارائه می کند و برای سفارش باربری کافی است که با شماره های باربری آفریقا بار تماس بگیرید تا همکاران ما در سریع ترین زمان بهترین خدمات باربری و اتوبار را به شما عرضه بکنند .

باربری آفریقا بهترین قیمت را به شما ارائه می کند . 

خلاصه
نوع سرویس
باربری و حمل اثاثیه منزل
Provider Name
باربری افریقا,
تهران - خیابان آفریقا, Telephone No.02122885146
منطقه
باربری منطقه آفریقا
توضیحات
باربری آفریقا در خیابان آفریقا تهران یکی از منصف ترین و بهترین باربری های شهر تهران می باشد و باربری و اتوبار آفریقا بهترین قیمت باربری را به شما ارائه می کند .
پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :