باربری یادگار بهترین باربری در محله و محدوده یادگار امام آماده بسته بندی وسایل ، جا به جایی و حمل بار ، اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل است ، و خدمات و تخفیف های ویژه ای را نیز برای شما در نظر گرفته است .

اگر سفارش باربری و حمل بار در محدوده یادگار و محله های اطراف را دارید می توانید با باربری یادگار تماس بگیرید و از خدمات ما در امر حمل بار و اسباب کشی استفاده کنید :

شماره تماس باربری یادگار در تهران :    ۸۸۰۶۰۰۰۲-۰۲۱  |  ۸۸۰۳۶۶۵۴-۰۲۱

باربری یادگار با بیش از ۲۰ سال سابقه در امر باربری آماده خدمت رسانی صورت شبانه روزی به شما هست و از زمان بسته بندی تا مرحله چیدمان وسایل در محل مقصد در کنار شماست .

باربری یادگار متخصص بسته بندی وسایل با استفاده جدیدترین ابزار روز دنیاست که وسایل شما را به صورت کاملاً حرفه ای بسته بندی می کند و شما دیگر نگران شکستگی وسایل خود نباشید .

اتوبار یادگار به صورت شبانه روزی فعالیت می کند و در هر زمان از روز که نیاز به باربری داشتید می توانید با شماره های باربری یادگار تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما هم استفاده کنید .

شماره تماس باربری ونک | اتوبار ونک

شماره تماس باربری ونک | اتوبار ونک

شماره تماس مدیر باربری یادگار :   ۰۹۱۲۶۳۰۵۰۹۶

اتوبار یادگار با داشتن کارگران و پرسنل خوش اخلاق و کار دان در خدمت شماست و همه پرسنل اتوبار یادگار امام در حوزه کاری خود متخصص هستند و تهایت تلاش ما در باربری یادگار کسب رضایت تک تک مشتریان عزیزمان است و برای رسیدن به این هدف نهایت تلاش خود را انجام می دهیم .

تعرفه باربری یادگار :

تمام کرایه ها وتعرفه های باربری یادگار بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه می شود .

خدمات ویژه ای که اتوبار یادگار ارائه می دهد :

 1. داشتن ماشین های حمل بار متنوع مانند : کامیون ، کامیونت ، خاور ، نیسان و وانت تلفنی یادگار امام
 2. بیمه کردن وسایل شما برای جلوگیری از خسارات احتمالی
 3. باربری شبانه روزی به صورت ۲۴ ساعته حتی در ایام تعطیل
 4. حمل اثاثیه منزل به شهرستان و به همه جای ایران
 5. استفاده از پرسنل کار بلد و خوش اخلاق
 6. حمل انواع بار های کوچک و بزرگ به جای جای ایران
 7. خدمت رسانی در کم ترین زمان
 8. رزرو آنلاین باربری در تهران 
 9. مناطق باربری
 10. حمل بار در سریع ترین زمان در تهران
 11. مشاوره رایگان باربری یادگار
 12. تخفیفات ویژه برای مشتریان دائمی

اتوبار یادگار در تهران زیر نظر شرکت بزرگ ونک بار فعالیت می کند و در واقع یکی از شعبات این شرکت است که در محله یادگار فعالیت می کند .

مناطق تحت پوشش باربری ونک در تهران :

باربری قلهک ، باربری عباس آباد ، باربری میرداماد ، باربری نارمک ، باربری گیشا ، باربری یوسف آباد ، باربری جردن ، باربری شیخ بهایی ، باربری افریقا ، باربری سعادت آباد ، باربری قیطریه ، باربری تجریش ، باربری فرمانیه ، باربری شمیرانات ، اتوبار ونک ، باربری نیاوران و ….

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :