باربری مطهری آماده باربری و حمل اثاثیه منزل در تهران - تلفن : 22885146

باربری مطهری ( یکی از شعبات شرکت باربری ونک )  در خیابان شهید مطهری آماده ارائه خدمت به شما همشهریان عزیز می باشد و خدمات متنوعی را ارائه می کند و از مرحله بسته بندی تا چیدمان در کنار شماست و همه خدمات ما به صورت شبانه روزی می باشد .

باربری مطهری به صورت شبانه روزی ( حتی در روز های تعطیل ) می باشد

اگر در منطقه مطهری زندگی می کنید و یا در مناطق اطراف و نیاز به باربری و بسته بندی لوازم منزل دارید می توانید با شماره های باربری مطهری تماس بگیرید و سفارش باربری خود را بدهید و همکاران ما در سریع ترین زمان در محل حاضر می شوند و آماده خدمت رسانی به شما هستند .

شماره باربری مطهری در تهران :

۰۲۱-۲۲۸۸۵۱۴۶  |  ۰۲۱-۸۸۰۶۰۰۰۲

۰۲۱-۸۸۰۳۶۶۵۴  |   ۰۲۱-۸۸۰۵۳۶۸۳

اگر با شماره های باربری مطهری تماس بگیرید می توانید از مشاوره رایگان ما استفاده کنید و هم چنین از نکات و ترفند های باربری اطلاع پیدا کنید .

همان طور که در پاراگراف اول گفته شد باربری مطهری یکی از شعبات شرکت باربری ونک می باشد که در محدوده مطهری فعالیت می کند و به شما همشهریان عزیز خدمت رسانی می کند و همه خدمات ما به صورت شبانه روزی می باشد .

باربری ونک تمام نقاط تهران را پوشش می دهد و در هر منطقه از تهران که قرار دارید می توانید با شماره های باربری ونک تماس بگیرید و سفازش باربری خود را بدهید و همکاران ما در سریع ترین زمان در محل حاضر می شوند و آماده کمک به شما هستند .

شماره تماس باربری ونک | اتوبار ونک

شماره تماس باربری ونک | اتوبار ونک

همه خدمات و سرویس های باربری مطهری به صورت شبانه روزی می باشد و در زمانی که نیاز به باربری داشتید می توانید با شماره های باربری ونک تماس بگیرید سفارش باربری خود را بدهید و خدمات ما در اتوبار مطهری به شرح زیر است  :

خدمات باربری مطهری تهران :

 1. بسته بندی در منزل مشتری به روش اروپایی در اتوبار مطهری
 2. حمل پیانو ، گاوصندوق ، ساید بای ساید و وسایل بزرگ
 3. بسته بندی ویژه لباس و وسایل شخصی
 4. دارای ماشین های حمل بار بزرگ و کوچک
 5. متخصص در حمل بار ، حمل اثاثیه منزل و حمل اثاثیه شرکت ها و اداره ها در سریع ترین زمان
 6. بسته بندی لوازم با فوم ، کارتن مخصوص بسته بندی و لباس ، پاپل رپ ، استرچ رپ
 7. بسته بندی لوازم بزرگ مانند : پیانو ، ساید بای ساید ، گاو صندق ، کمد
 8. بسته بندی لوازم منزل و وسایل اداری و شرکتی
 9. بیمه کردن تمام وسایل شما به جهت جلوگیری از خسارات احتمالی
 10. دارای بهترین و جدیدترین وسایل جهت باربری
 11. حمل اثاثیه منزل به شهرستان ها در محدوده مطهری

یکی از خدمات ویژه باربری مطهری بسته بندی لوازم منزل در خانه مشتری می باشد و بسته بندی را با استفاده از جدیدترین ابزار روز دنیا انجام می دهیم و همه این کارها به دست متخصصان و افراد مجرب انجام می گیرد  .

کرایه باربری مطهری در تهران :

کرایه های باربری مطهری بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه می شود و تمام تلاش ما در مجموعه باربری مطهری کسب رضایت تک تک مشتریانمان است و برای رسیدن به این هدف بهترین کیفیت باربری به مشتریان ارائه می کنیم .

از لحاظ کرایه خیالتان راحت باشد که با یک باربری منصف طرف هستید .

باربری مطهری متخصص بسته بندی لوازم منزل است :

یکی از خدمات ما در باربری و اتوبار مطهری بسته بندی لوازم منزل در خانه مشتری می باشد که به صورت شبانه روی ارائه سرویس می کنیم و با استفاده از جدیدترین ابزار روز دنیا و به دست افراد متخصص این کار را انجام می دهیم و برای بسته بندی لوازم منزل شما برای اسباب کشی آماده هستیم و هر زمان که با باربری مطهری تماس بگیرید همکاران ما در خدمت شما هستند .

باربری ونک تمام منازق تهران را پوشش می دهد 

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :