باربری فاطمی متخصص حمل بار و باربری در منطقه فاطمی تهران - تلفن : 88060002-021

باربری فاطمی در منطقه فاطمی تهران خدمات باربری و اتوبار را ارائه می کند و خدمات ما در باربری فاطمی به شرح زیر است : بسته بندی لوازم در منزل مشتری ، باربری لوازم منزل و اثاثیه منزل ، حمل بارهای بزرگ و کوچک ، حمل جهیزیه عروس به صورت VIP ، حمل وسایل اداری و شرکتی به صورت شبانه روزی ( حتی در روزهای تعطیل ) و در سریع ترین زمان خدمت رسانی می کنیم و کافیست با شماره های باربری فاطمی تماس بگیرید و سفارش باربری خود را بدهید .

اگر می خواهید اسباب کشی کنید و یا نیاز به باربری دارید می توانید با شماره های باربری فاطمی تماس بگیرید و سفارش باربری خود را بدهید و از مشاوره رایگان باربری فاطمی استفاده کنید .

شماره تلفن باربری فاطمی در تهران :

۰۲۱-۸۸۰۶۰۰۰۲  |  ۰۲۱-۲۲۸۸۵۱۴۶

۰۲۱-۸۸۰۳۶۶۵۴  |  ۰۲۱-۸۸۰۵۳۶۸۳

همشهریانی که در منطقه فاطمی نیاز به باربری دارند و یا در اطراف محله های فاطمی نیاز به باربری و اتوبار دارید با شماره های باربری فاطمی تماس بگیرید و سفارش باربری خود را بدهید .

باربری فاطمی یکی از شعبات شرکت باربری ونک می باشد و تقریباً همه مناطق تهران را پوشش می دهد و در هر منطقه ای از تهران که نیاز به باربری داشتید می توانید با شماره های باربری ونک تماس بگیرید و سفارش باربری خود را بدهید و همکاران ما در اتوبار ونک در سریع ترین زمان به شما خدمت رسانی می کند .

شماره تماس باربری ونک | اتوبار ونک

شماره تماس باربری ونک | اتوبار ونک

باربری ونک بیش از ۲۰ سال سابقه کار دارد و یکی از قدیمی ترین باربری های تهران می باشد و خدمات متنوعی را در حوزه باربری ارائه می کند که به شرح زیر است :

سرویس دهی باربری فاطمی در تهران :

 • بسته بندی در منزل مشتری به روش اروپایی
 • حمل پیانو ، گاوصندوق ، ساید بای ساید و وسایل بزرگ
 • متخصص در حمل بار ، حمل اثاثیه منزل و حمل اثاثیه شرکت ها و اداره ها در سریع ترین زمان
 • بسته بندی لوازم با فوم ، کارتن مخصوص بسته بندی و لباس ، پاپل رپ ، استرچ رپ
 • بیمه کردن تمام وسایل شما به جهت جلوگیری از خسارات احتمالی
 • دارای بهترین و جدیدترین وسایل جهت باربری
 • حمل اثاثیه منزل به شهرستان ها در منطقه فاطمی

سرویس دهی باربری فاطمی به صورت شبانه روزی می باشد و همه خدمات ما در سریع ترین زمان می باشد و همان طور که در لیست بالا می بینید خدمات ما متنوع است .

بسته بندی لوازم منزل در خانه مشتری :

 1. بسته بندی در خانه مشتری با استفاده از جدیدترین ابزار روز دنیا
 2. بسته بندی با فوم ، استرچ رپ ، کارتن های مخصوص بسته بندی لوازم و لباس
 3. بسته بندی لوازم منزل و وسایل اداری و شرکتی
 4. بسته بندی لوازم بزرگ مانند : پیانو ، ساید بای ساید ، گاو صندق
 5. بسته بندی ویژه لباس و وسایل شخصی

یکی از خدمات ویژه ما بسته بندی لوازم در منزل مشتری است و این کار را با استفاده از جدیدترین ابزار رو دنیا انجام می دهیم و بسته بندی به وسیله متخصصان و همکاران ما انجام می شود .

کرایه باربری فاطمی تهران :

تمام کرایه ها و سرویس های اتوبار فاطمی بر اساس نرخ مصوب اتحادیه لحاظ می شود و نگران کرایه ها نباشید چون همه تلاش ما در باربری فاطمی کسب رضایت شماست .

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :