باربری شهرک غرب در شهرک غرب تهران - تلفن : 22885146

باربری شهرک غرب یا شهرک قدس تهران ( یکی از مناطقی که تحت پوشش باربری ونک است ) در شهرک غرب تهران آماده خدمت رسانی به همشهریان عزیزی است که در منطقه شهرک غرب زندگی می کنند نیاز به باربری و حمل اثاثیه منزل دارند خدمات ما در باربری شهرک غرب به این شرح است : بسته بندی لوازم منزل در خانه مشتری ، باربری و حمل اثاثیه منزل ، اسباب کشی ، حمل وسایل اداری و شرکتی ، حمل جهیزیه عروس و حمل انواع بار های بزرگ و کوچک به شهرستان و تمام نقاط تهران در خدمت شماست .

**   باربری شهرک غرب به صورت شبانه روزی است   **

برای تماس با باربری شهرک غرب با شماره های شعبه باربری شهرک غرب تماس بگیرید و از مشاوره رایگان اتوبار شهرک غرب هم استفاده کنید و سوالات خود را از کارشناسان ما بپرسید .

شماره تلفن باربری شهرک غرب در تهران :

شماره تماس هایی که در زیر مشاهده می کنید همواره پاسخگو بوده و بدون تعطیلی در خدمتتان هستیم

۰۲۱-۲۲۸۸۵۱۴۶  |  ۰۲۱-۸۸۰۶۰۰۰۲

۰۲۱-۸۸۰۳۶۶۵۴  |  ۰۲۱-۲۲۸۶۲۵۸۴

برای باربری و اسباب کشی اولین کار انتخاب یک باربری مطمئن و وظیفه شناس است ، باربری شهرک غرب بنا به تجربیاتی که دارد بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه می کند و در ادامه همین پست می توانید با خدمات ما آشنا شوید .

ما در باربری شهرک غرب در منطقه شهرک غرب و مناطق اطراف آن خدمت رسانی می کنیم و شما در هر ساعات از شبانه روز می توانید با ما تماس حاصل کنید و درخواستتان را ثبت کنید .

شماره تماس باربری ونک | اتوبار ونک

شماره تماس باربری ونک | اتوبار ونک

باربری شهرک غرب تهران

باربری و اتوبار شهرک غرب در شهرک غرب تهران یا شهرک قدس کنونی در شمال غرب تهران آماده ارائه بهترین و جدید خدمات درحوزه باربری به مشتریان عزیز خود می باشد و شما می توانید با شماره گیری تلفن های موجود در سایت با باربری  حمل بار محدوده شهرک غرب تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت نمایید .

همان طور که در بالا اشاره کردیم باربری شهرک غرب یکی از شعبات باربری ونک می باشد که در منطقه شهرک غرب فعالیت می کند و به شما همشهریان عزیز خدمت رسانی می کند .

شرکت باربری ونک تمام نقاط تهران را پوشش می دهد ، در هر نقطه از تهران که نیاز به باربری داشتید می توانید با شماره های باربری و اتوبار ونک تماس بگیرید و سفارش باربری خود را بدهید و همکاران ما در سریع ترین زمان در محل حاضر شوند و به شما خدمت رسانی بکنند .

باربری ونک یکی از با تجربه ترین باربری های تهران می باشد و بیش از ۲۰ سال سابقه در زمینه باربری و بسته بندی لوازم منزل دارد و از کارگران و کارشناسان خوش اخلاق و کاردان در تیم خود استفاده می کند و همه تلاش خود را برای کسب رضایت مشتریانش انجام می دهد .

خدمات باربری شهرک غرب تهران :

خدماتی که اربری و اتوبار شهرک غرب ارایه می کند به شرح زیر است :

 • بسته بندی در منزل مشتری به روش اروپایی در باربری شهرک غرب
 • حمل پیانو ، گاوصندوق ، ساید بای ساید و وسایل بزرگ
 • بیمه کردن تمام وسایل شما به جهت جلوگیری از خسارات احتمالی
 • دارای بهترین و جدیدترین وسایل جهت باربری محدوده شهرک غرب
 • حمل اثاثیه منزل به شهرستان ها در منطقه شهرک غرب
 • متخصص در حمل بار ، حمل اثاثیه منزل و حمل اثاثیه شرکت ها و اداره ها در سریع ترین زمان
 • بسته بندی لوازم با فوم ، کارتن مخصوص بسته بندی و لباس ، پاپل رپ ، استرچ رپ در اتوبار شهرک غرب

سرویس دهی باربری شهرک غرب به صورت شبانه روزی می باشد و همه خدمات ما در سریع ترین زمان می باشد و همان طور که در لیست بالا می بینید خدمات ما متنوع است .

باربری و حمل اثاثیه در شهرک غرب

شهرک غرب در منطقه ۲ شهرداری تهران و شمال غربی شهر تهران واقع شده است و از شمال با سعادت‌آباد، از جنوب بزرگراه همت، از غرب با خیابان فرحزادی و بزرگراه چمران و از شرق با ده ونک همسایه است . این شرکت باربری و حمل بار شهرک غرب تهران آماده ارائه هر گونه خدماتی از قبیل : اسباب کشی ، بسته بندی بار ، حمل بار به شهرستان ، حمل بار درون شهری ، حمل بار بصورت VIP  حمل جهیزیه عروس و …. می باشد که با بهترین قیمت ممکن همه این خدمات ارائه می شوند .

باربری ارزان قیمت ونک بار

باربری ارزان قیمت ونک بار

بسته بندی لوازم منزل در اتوبار شهرک غرب

یکی از خدمات ویژه ما در اتوبار شهرک غرب بسته بندی لوازم در منزل مشتری است و این کار را با استفاده از جدیدترین ابزار رو دنیا انجام می دهیم و بسته بندی به وسیله متخصصان و همکاران ما انجام می شود  و شرح خدمات به صورت زیر است :

 • بسته بندی لوازم بزرگ مانند : پیانو ، ساید بای ساید ، گاو صندق ، کمد
 • بسته بندی ویژه لباس و وسایل شخصی در اتوبار شهرک غرب
 • بسته بندی در خانه مشتری با استفاده از جدیدترین ابزار روز دنیا
 • بسته بندی با فوم ، استرچ رپ ، کارتن های مخصوص بسته بندی لوازم و لباس
 • بسته بندی لوازم منزل و وسایل اداری و شرکتی

شرکت اتوبار ونک و باربری ونک همه مناطق تهران را پوشش می دهد و در هر جایی و در هر نقطه ای از تهران که نیاز به باربری داشتید می توانید با شماره های باربری ونک تماس بگیرید .

تعرفه اتوبار شهرک غرب

تعرفه های اتوبار شهرک غرب براساس نرخ مصوب اتحادیه می باشد و هیچگونه قیمت اضافی بابت بالا بودن کیفیت خدمات ما از شما دریافت نمی شود .

و از این بابت خیالتان آسوده باشد که مبلغ اضافی بابت مشاوره نیز از شما در یافت نمی شود .

البته این ها دلیلی بر پایین بودن کیفیت خدمات ما نیست .شما می توانید برای آشنایی از تعرفه اتوبار شهرک غرب با ما تماس بگیرید .

خدمات VIP باربری شهرک غرب

یکی دیگر ا خدمات ویزه باربری و حمل بار شهرک غرب تهران در محدوده شهرک غرب تهران  اماده خدمت رسانی ویژه به حمل بار و اسباب کشی و بسته بندی است ، حالا شاید برای شما این سوال پیش بیایید که باربری VIP چیست ؟

باربری VIP یعنی در هر زمانی که به هر چند کارگر یا یا ماشین که نیاز داشته باشید در کمترین زمان ممکن در محل حاضر شود و خدمت رسانی بکند و از خدمات بعدی بسته بندی وسایل با بهترین وسایل و چیدمان در محل مورد نظر است .

این خدمات را باربری شهرک غرب تهران ارائه می دهد و در هر زمانی از روز که نیاز به باربری و حمل بار داشتید می توانید با شماره تلفن های باربری شهرک غرب تهران تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت بکنید .

شماره تماس اتوبار و باربری ونک در تهران

شماره تماس اتوبار و باربری ونک در تهران

از شماره تلفن های بالا می توانید برای سفارش حمل بار ، اسباب کشی ، بسته بندی وسایل منزل ، حمل بار VIP و … را سفارش دهید .

هم چنین اگر در زمینه حمل بار و اسباب کشی سوالی در ذهن خود داشتید می توانید از تلفن های بالا استفاده بکنید و سوال خود را از مشاوران ما بپرسید .

نیسان بار  شهرک غرب

باربری شهرک غرب تهران با دارا بودن انواع ماشین های حمل بار و باربری ، می تواند هر نوع باری را برای شما جا به جا کند و شما می توانید همه سفارش های باربری ، حمل بار ، حمل اثاثیه منزل ، اسباب کشی و … را به باربری شهرک غرب تهران بسپارید و از کار این شرکت هم مطمئ باشید .

حمل اثاثیه منزل در شهرک غرب تهران

باربری و اتوبار شهرک غرب تهران با دارا بودن افراد متخصص و کاردان ، بار شما را با سلامت به مقصد می رساند و در این زمینه هیچ نگرانی نداشته باشید و مطمئن باشید که کار خود را به یک شرکت متخصص و کاربلد سپرده اید .

باربری ارزان شهرک غرب تهران

باربری شهرک غرب تهران به دلیل این که همه قیمت های خود را براساس قیمت مصوب اتحادیه ارائه می کند ، پس شما مطمئن باشید که ارزان ترین قیمت باربری شهرک غرب را دریافت خواهید کرد . همه قیمت های باربری حمل بار ، حمل اثاثیه منزل و اسباب کشی در باربری شهرک غرب براساس نرخ مصوب اتحادیه لحاظ می گردد و هیچ قیمت بالاتری از شما دریافت نخواهد شد .

هم چنین شما برای مطلع شدن از قیمت های حمل بار شهرک غرب می توانید با شماره تلفن های اتوبار شهرک غرب تماس بگیرید و از قیمت های باربری ما مطلع شوید و این قیمت های باربری را با سایر باربری های تهران مقایسه کنید و بعد از مقایسه می توانید تصمیم بگیرید که حمل بار و اسباب کشی خود را به می سپارید یا سایر شرکت های باربری تهران .

چرا باید باربری شهرک غرب را انتخاب بکنید ؟

 • همه ماشین های باربری و اتوبار شهرک غرب موکت کاری شده اند که به بار شما آسیبی وارد نشود .
  می توانید بار خود را بیمه کنید تا در صورت بروز مشکل متضرر نشوید .
 • برای بارهای خارج از تهران می توانیم به شما بارنامه ارائه کنیم تا مشکلی برای شما پیش نیاید .
 • انواع ماشین های حمل بار و اسباب کشی اعم از مسقف و رو باز که هر کدام را که نیاز داشتید می توانید سفارش دهید .
 • اگر نیاز به مشاوره داشته باشید می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید .
 • رزرو تاریخ مشخص برای حمل بار و باربری در شهرک غرب تهران
 • ارائه بهترین بسته بندی حمل بار و باربری

ماشین های حمل بار در تهران

خلاصه
نوع سرویس
باربری و حمل اثاثیه منزل
Provider Name
باربری شهرک غرب, Telephone No.02122885146
منطقه
تهران - شهرک غرب
توضیحات
باربری شهرک غرب ( یکی از مناطقی که تحت پوشش باربری ونک است ) در شهرک غرب تهران آماده خدمت رسانی به همشهریان عزیزی است که در منطقه شهرک غرب زندگی می کنند نیاز به باربری و حمل اثاثیه منزل دارند خدمات ما در باربری شهرک غرب به این شرح است : بسته بندی لوازم منزل در خانه مشتری ، باربری و حمل اثاثیه منزل ، اسباب کشی ، حمل وسایل اداری و شرکتی ، حمل جهیزیه عروس و حمل انواع بار های بزرگ و کوچک به شهرستان و تمام نقاط تهران در خدمت شماست .
پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :


 1. علی گفت:

  با سلام توی این باربری شهرک غرب که دارید کار بسته بندی رو هم انجام میدید ؟ و سوال دیگه هم این که قیمت های حمل بار و حمل اثاثیه تون توی باربری شهرک غرب به چه شکلی هستش میشه توضیح بدید ؟