باربری ستارخان مطمئن ترین باربری در تهران 22885146 | اتوبار ستارخان

باربری ستارخان ( یکی از مناطق تحت پوشش شرکت باربری ونک ) در خیابان ستارخان تهران ارائه کننده بهترین خدمات باربری و اتوبار به صورت شبانه روزی می باشد که برای سفارش باربری و اتوبار کافی است با شماره های باربری و اتوبار ستارخان تماس بگیرید .

باربری ستارخان خدمات متنوعی را به شما همشهریان تهرانی ارائه می کند مانند : حمل بار و حمل اثاثیه منزل ، اسباب کشی ، بسته بندی لوازم منزل و … که در ادامه این مطلب می توانید ان ها را ببینید و برای سفارش آن ها کافی است با شماره های اتوبار ستارخان تماس بگیرید .

شماره های باربری ستارخان :  ۸۸۰۶۰۰۰۲-۰۲۱  |  ۲۲۸۸۵۱۴۶-۰۲۱

باربری ستارخان

همان طور که دیدید باربری ستارخان یکی از مناطقی است که زیر نظر شرکت اتوبار ونک به صورت شبانه روزی فعالیت می کند و هر زمان که نیاز به باربری واتوبار داشتید کافی است که با شماره های ما تماس بگیرید . باربری ستارخان در خیابان ستارخان تهران با بیش از ۲۰ سال سابقه کار بهترین خدمات را به شما ارائه می کند از بسته بندی لوازم گرفته تا چیدمان وسایل در محل مورد نظر .

شماره تماس باربری ونک | اتوبار ونک

شماره تماس باربری ونک | اتوبار ونک

شعبه باربری هوانیروز

خدمات باربری ستارخان تهران :

  • بیمه کردن تمام وسایل شما به جهت جلوگیری از خسارات احتمالی
  • بسته بندی لوازم بزرگ مانند : گاو صندق ، کمد ، پیانو ، ساید بای ساید ، مبلمان
  • حمل پیانو ، گاوصندوق ، ساید بای ساید و وسایل بزرگ
  • دارای بهترین و جدیدترین ابزار جهت باربری
  • حمل بار از تهران به شهرستان
  • ساک رختخواب ( ۳لایه – حاوی پشم شیشه – زیپ دار)
  • کارتن رگال دار (رگال داره – مشابه یک کمد کوچک که ۱۲ دست لباس مجلسی و کت و شلوار)
  • متخصص در حمل بار ، حمل اثاثیه منزل و حمل اثاثیه شرکت ها و اداره ها
  • وکیوم بزرگ ۹۰متری شامل بابل رپ ( فوم ضربه گیر ) – استرج رپ ( سلفون )

در لیست بالا می بینید که خدمات اتوبار ستارخان متنوع است و به هر کدام از خدمات بالا که نیاز داشتید کافی است که با شماره های باربری ستارخان تهران تماس بگیرد و سفارش خود را ثبت کنید . در عکس پایین شماره های باربری و اتوبار ستارخان را مشاهده می کنید :

شماره تماس اتوبار و باربری ونک در تهران

شماره تماس اتوبار و باربری ونک در تهران

شعبه باربری ولیعصر

آشنایی بیش تر با خیابان ستارخان :

خیابان ستارخان که نام پیشین و قدیمی آن خیابان تاج  بود . خیابان ستارخان یکی از مهمترین خیابان‌های شهر تهران است که تماماً در منطقه ۲ شهرداری تهران قرار گرفته‌ است. این خیابان به پاس کوشش‌ها و مجاهدت‌های ستارخان یکی از سرداران جنبش مشروطه ایران به نام او نامگذاری شده است .

این خیابان که پیش از انقلاب اسلامی ایران خیابان تاج نام داشت ، از میدان دوم صادقیه ( آریاشهر ) آغاز شده و پس از گذر از میدان اول صادقیه به تقاطع خیابان خسرومی‌رسد . پس از آن خیابان دو طرفه شده و از زیر پل‌های بزرگراه یادگار امام و پل ستارخان عبور می‌کند تا به سه راه تهران ویلا برسد. پس از آن خیابان باقرخان از آن منشعب می‌شود تا در میدان توحید که در گذشته میدان کندی نام داشت . به انتهای خود می‌رسد.

نمونه کار های باربری ستارخان در تهران :

در عکس های زیر شما می توانید چند نمونه از نمونه کارهای باربری ستارخان را مشاهده می کنید که در هنگام بسته بندی لوازم گرفته شده است و یکی از خدمات ویژه باربری ستارخان بسته بندی لوازم در خانه مشتری می باشد .

ما با استفاده از جدیدترین ابزار روز دنیا و به وسیله کارگران مجرب و وظیفه شناس همه لوازم شما را بسته بندی می کنیم و دیگر نباید نگران شکستگی و یا رنگ پریدگی وسایل نباشید چون با بشته بندی ما هیچ کدام از وسایل صدمه نمی بینند مانند تصاویر زیر :

بسته بندی لوام در منزل

بسته بندی لوام در منزل

زمان اسباب کشی

زمان اسباب کشی

خلاصه
نوع سرویس
باربری و حمل اثاثیه منزل
Provider Name
باربری ستارخان,
تهران - خیابان ستارخان, Telephone No.02122885146
منطقه
تهران - منطقه ستارخان
توضیحات
باربری ستارخان ( یکی از مناطق تحت پوشش شرکت باربری ونک ) در خیابان ستارخان تهران ارائه کننده بهترین خدمات باربری و اتوبار به صورت شبانه روزی می باشد که برای سفارش باربری و اتوبار کافی است با
پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :