باربری جمال زاده

باربری جمال زاده در خیابان جمال زاده تهران آماده حمل بار و بسته بندی وسایل منزل در منزل مشتری و هم چنین حمل وسایل اداری و شرکتی ، حمل جهیزیه عروس بصورت VIP ، حمل بار به شهرستان و اتوبار در محدوده جمالزاده تهران به صورت شبانه روزی و ۲۴ ساعته فعالیت می کند و اگر سفارش باربری دارید با شماره های باربری جمال زاده تماس بگیرید .

باربری جمال زاده به صورت شبانه روزی است 

اگر در محدوده خیابان جمال زاده هستید یا در محیه های اطراف جمال زاده و می خواهید اسباب کشی کنید و یا سفارش باربری بدهید یا لوازم منزلتان را بسته بندی کنید کافیست با شماره های باربری جمال زاده تماس بگیرید و همکاران ما در سریع ترین زمان در محل حاضر می شوند و اماده خدمت رسانی به شما خواهند بود .

شماره تلفن باربری جمال زاده در تهران :

۰۲۱-۲۲۸۸۵۱۴۶  |  ۰۲۱-۸۸۰۶۰۰۰۲

۰۲۱-۸۸۰۳۶۶۵۴ ۰۲۱-۲۲۸۶۲۵۸۴ 

باربری جمال زاده یکی از شعبات شرکت باربری ونک بار می باشد که در تهران فعالیت می کند و تقریباً در همه مناطق تهران را پوشش می دهد و از هر کدام از مناطق که برای باربری با این شرکت تماس بگیرند در سریع ترین زمان در محل مورد نظر حاضر می شود و آماده خدمت رسانی است و همه خدمات باربری ونک به صورت شبانه روی است و در هر زمان و در هر کجا در از تهران که نیاز به باربری داشتید با شماره های اتوبار ونک تماس بگیرید و سفارش خود را بدهید .

شماره تماس باربری ونک | اتوبار ونک

شماره تماس باربری ونک | اتوبار ونک

باربری جمال زاده در خیابان جمال زاده تهران خدمات باربری متنوعی را ارائه می دهد که یکی از این خدمات بسته بندی وسایل منزل در خانه مشتری می باشد و شرح این فعالیت به صورت زیر می باشد :

بسته بندی لوازم منزل در خانه مشتری :

 • بسته بندی وسایل منزل ، لوازم اداری و شرکتی و جهیزیه عروس با استفاده جدیدترین ابزار روز دنیا
 • استفاده از فوم ، کارتن مخصوص بسته بندی و لباس ، پاپل رپ ، استرچ رپ برای بسته بندی لوازم
 • بسته بندی در منزل مشتری به روش اروپایی
 • شرکت بسته بندی لوازم منزل
 • بسته بندی پیانو ، گاوصندوق ، ساید بای ساید و وسایل بزرگ
 • بیمه کردن تمام وسایل شما جهت جلوگیری از خسارات احتمالی

سرویس دهی باربری جمال زاده در تهران :

باربری در محدوده جمال زداه خدمات باربری زیر را ارئه می دهد و همه این خدمات به صورت شبانه روزی است ( حتی در روزهای تعطیل ) و همه این خدمات بوسیله افراد متخصص و با استفاده از جدیدترین ابزار روز دنیا انجام می شود :

 1. حمل پیانو ، گاوصندوق، ساید بای ساید و وسایل بزرگ
 2. رزرو آنلاین باربری در تهران
 3. حمل بار واثاثیه منزل از تهران به شهرستان
 4. درای پرسنل متخصص و کار بلد در حوزه کاری خود
 5. ارائه مشاوره رایگان ( برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید )
 6. یکی از خدمات ما سرویس VIP می باشد برای حمل بار و هم چنین حمل جهیزیه عروس می باشد .
 7. بیمه کردن تمام وسایل
 8. حمل اثاثیه منزل از تهران به شهرستان ها
 9. باربری و حمل بار شبانه روزی در تهران حتی در روزهای تعطیل
 10. دارای بیش ترین تعداد و جدیدترین ماشین های حمل بار مانند : کامیون ، کامیونت ، خاور ، نیسان ، وانت بار

همه تلاش ما باربری ونک و اتوبار جمال زاده کسب رضایت مشتریان است و در همه مناطق تهران فعالیت می کند و از لحاظ قیمت هم نگران نباشید چون یکی از بهترین باربری های تهران هستیم و همه کرایه های ما بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه می شود .

هزینه جا به جایی ملزومات در اتوبار جمالزاده

در پروسه اسباب کشی یکی از نکاتی که برای مشتری خیلی با ارزش است و توجه ویژه به آن می شود . در اتوبار جمالزاده به نسبت خدمات با کیفیت ارائه شده  هزینه دریافتی به نسبت مناسب و پایین است. صد البته انتقال کالای کم و نزدیک هزینه کمتر و انتقال اجناس بزرگ و بیشتر و مسافت طولانی تر هزینه بیشتری برای مشتری در بر دارد. مدیریت  برای این که همه طبقه های مرفه و متوسط و ضعیف جامعه بتوانند از خدمات تخصصی اسباب کشی برخوردار باشند ، هزینه ها را به گونه ای در نظر گرفته است که افراد کم درآمد جامعه نیز بتوانند اسباب کشی خود را توسط پرسنل متخصص اتوبار انجام دهند.

 

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :