باربری جردن حمل بار جردن در شمال تهران - شماره تلفن : 88060002-021 ، اتوبار جردن

باربری جردن یکی از بهترین باربری های تهران با بیش از ۲۰ سال سابقه کار در حوزه باربری ، حمل بار جردن ، بسته بندی وسایل منزل به روش اروپایی ، اسباب کشی و  … آماده خدمت به صورت شبانه روزی و در سریع ترین زمان به همشهریانی است که در شمال تهران و در منطقه جردن و محله های اطراف جردن زندگی می کنند .

اگر نیاز به باربری دارید می توانید با شماره های باربری جردن تماس بگیرید و سفارش باربری خود را ثبت کنید و از مشاوره رایگان باربری و اتوبار جردن استفاده کنید و در همکاران ما در سریع ترین زمان در محل مورد نظر شما حضور پیدا می کنند و آماده خدمت رسانی به شما هستند .

شماره تماس باربری جردن در شمال تهران :

برای تماس با باربری جردن کافی است که شماره های زیر را لمس کنید و با حمل بار جردن تماس بگیرید

۰۲۱-۸۸۰۳۶۶۵۴
۰۲۱-۸۸۰۶۰۰۰۲

باربری جردن زیر نظر شرکت حمل بار و باربری ونک فعالیت می کند و یکی از شعبات این شرکت در منطقه جردن می باشد که آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز است تا یک باربری و حمل بار بی دردسر و راحتی را داشته باشید .

شماره تماس باربری ونک | اتوبار ونک

شماره تماس باربری ونک | اتوبار ونک

قبل از باربری مهم ترین کاری که باید انجام دهید انتخاب یک باربری خوب و وظیفه شناس است تا بتواند وسایل شنل را به خوبی و با نهایت دقت حمل کند و در محل مورد نظر شما آن را خالی کند و بنت به سلیقه شما اسباب شما را در محل بچیند .

باربری ونک یکی از بهترین باربری های تهران در منطقه جردن بنا به خدماتی که در حوزه باربری و حمل بار ارائه می کند می باشد که کی تواند وسایل شما را بسته بندی کند و در تا محل مقصد به بهترین آن ها را حمل مند .

بسته بندی وسایل منزل در باربری جردن :

یکی از خدماتی که باربری جردن در محله جردن و محله های اطراف ارائه می کند بسته بندی اثاثیه در منزل مشتری می باشد که با استفاده از جدیدترین وسایل بسته بندی روز دنیا این کار را انجام می دهیم و همه این کارها توسط افراد و پرسنل متخصص بسته بندی انجام می شود .

خدماتی که در حوزه بسته بندی ارائه می کنیم به شرح زیر است :

 • بسته بندی در منزل مشتری به روش اروپایی
 • بسته بندی اثاثیه منزل ، وسایل اداری و شرکتی و جهزیه عروس با استفاده جدیدترین ابزار روز دنیا
 • بسته بندی وسایل با فوم ، پاپل رپ ، استرچ رپ ، کارتن مخصوص بسته بندی و لباس
 • بسته بندی و حمل وسایل بزرگ مانند : ساید بای ساید ، حمل پیانو ، گاوصندوق

خدمات باربری جردن در شمال تهران :

خدمات باربری که اتوبار جردن در شمال تهران ارائه می کند به صورت شبانه روزی است و در سرع ترین زمان این کار را انجام می دهیم و خدمات ما به صورت زیر است :

 • حمل بار واثاثیه منزل از تهران به شهرستان
 • باربری شبانه روزی به صورت ۲۴ ساعته حتی در ایام تعطیل
 • دارای بهترین و جدیدترین وسایل حمل بار
 • متخصص در حمل بار ، حمل اثاثیه منزل و حمل اثاثیه شرکت ها و اداره ها در سریع ترین زمان
 • حمل جهیزیه عروس به صورت VIP
 • دارای ماشین های حمل بار مانند : کامیون ، کامیونت ، خاور ، نیسان ، وانت
 • حمل پیانو ، گاوصندوق، ساید بای ساید و وسایل بزرگ

تعرفه باربری جردن :

تعرفه باربری جردن بر اساس نرخ مصوب و تایید شده اتحادیه می باشد و تمام تلاش ما در باربری جردن کسب رضایت مشتری است . اتوبار جردن یکی از منصف ترین و بهترین باربری های تهرا نمی باشد که با بهترین امکانات خود به شما خدمت رسانی می کند .  برای تماس با ما می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید و سفارش خود را بدهید :

شماره تماس اتوبار و باربری ونک در تهران

شماره تماس اتوبار و باربری ونک در تهران

نمونه کارهای باربری جردن تهران

در تصاویر زیر شما چندتا از نمونه کارهای باربری جردن را می بینید که با استفاده از بهترین و به روز ترین ابزار روز دنیا ان ها را بسته بندی کرده ایم و با استفاده از بسته بندی های شرکت باربری جردن بار دیگر وسایل شما دچار شکستگی و یا رنگ پریدگی نخواهد شد .

زمان اسباب کشی

زمان اسباب کشی

بسته بندی لوام در منزل

بسته بندی لوام در منزل

خلاصه
پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :